Hakkımızda

KOŞULLAR NE OLURSA OLSUN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ…

EDT Sondaj Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Şirketimiz 2016 yılında sondaj ve maden sektörüne; sondaj operasyonları içinde sektörün önde gelen firmalarında, her  kademelerinde görev yapmış ve 10 yıllı aşkın operasyon tecrübesi, uzun yıllar kazanılmış bu tecrübeyi sektöre profesyonel, kaliteli, ekonomik,  yenilikçi ve şeffaf hizmet vermek, ayrıca sektörün alternatif arayışlarını karşılamak, yenilik katmak için kurulmuştur.     

Şirketimiz 2017 yılının ikinci yarısında karotlu sondaj hizmetleri vererek sondaj sektöründe kendine hedef edindiği görevleri başarı ile tamamlayarak sektörde kendine yer edinmiştir.

Şirketimiz sektörde, maden arama, jeoteknik ve çevresel uygulama, geniş çaplı su kuyuları ve Mühendislik hizmetlerini işveren memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermektedir.

Şirketimizin öncelikli hedefleri; profesyonel, kaliteli, yenilikçi, insan, çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında etkin ve kalıcı uygulamalarıyla ve yöntemleriyle ekonomik maliyet sunmaktır.

İletişim

Misyonumuz

Sektörde, işveren memnuniyeti için tüm imkânları ve alternatifleri uygulayan, güvenilir, iş veren odaklı ve kaliteli hizmet veren, iş veren ve çalışanlarının haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yeni bir kuruluşuz.

Vizyonumuz

Bize verilen görevi profesyonel olarak tamamlamak ve çalıştığımız sektörün her alanında, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, tanınan bir kuruluş olmaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Şirketimiz 2017 yılının ikinci yarısında karotlu sondaj hizmetleri vererek sondaj sektöründe kendine hedef edindiği görevleri başarı ile tamamlayarak sektörde kendine yer edinmiştir.

HİZMETLERİMİZ

Uluslararası (Jorc) standartlarda düşey ve eğimli, karotlu sondaj hizmeti vermektedir.

Hidrolik ve mekanik paletli, güçlü yürüyüş sistemine sahip karotlu maden sondajı makinelerimiz ile Türkiye’nin her yerindeki zorlu koşullarda çalışabilen Karotlu maden sondajı ve zemin etüdü hizmeti sunuyoruz.

Yerli yapımı, Wire-Line sondaj makinamız, kapasitesine ve yeteneklerine göre çok düşük işletme maliyeti, uzun çalışma ömrü ve performansı ile yetişkin ve tecrübeli personellerimizde birlikte işletmelerinize ve şantiyelerinize değer katacaktır.

Uluslararası (Jorc) standartlarda, Jeoteknik (SPT, UD ve BST gibi) sondaj hizmeti vermektedir. 

İnşaat ve madencilik sektöründe jeoteknik araştırmalara gereksinim duyulması nedeni ile uzman kadromuz ve işinize uygun sondaj makinelerimizle birlikte Jeoteknik Sondaj ve Zemin Etüdü hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerin hedefleri doğrultusunda düşey ve eğimli, karotlu ve kırıntılı  sondaj hizmeti vermektedir.

Hidrolik, teleskopik ve ayarlanabilir kulesi sitemine sahip karotlu maden sondajı makinelerimiz ile Türkiye’nin her yerindeki zorlu koşullarda çalışabilen sondajı  hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin her yerindeki sahalarınızda Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Sondaj hizmeti sunuyoruz.

İşletme inşaasına başlamadan zemin hakkında bilgi sahibi olmak, sahada çalışmaya başlamadan önce kalite ve rezervleri bilmek, yüksek maliyetlerden kurtararak firmanızın ve sizlerin saha üzerindeki hâkimiyetini arttırıp, güçlü olarak kalmanızı sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz.

 

Uluslararası (Jorc) standartlarda düşey ve eğimli, karotlu mermer arama sondaj hizmeti vermektedir.

Hidrolik ve mekanik paletli, güçlü yürüyüş sistemine sahip karotlu  sondaj makinelerimiz ile Türkiye’nin her yerindeki zorlu koşullarda 25°-90° açılarla çalışabilen ve yüksek verimlilik taahhütü ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Teşekkürler, sizi arayacağız.
Üzgünüz, tekrar deneyiniz.